Bransolety

Wyświetlanie 1–40 z 126 wyników

Bransolety

Naszym zdaniem w słownikowej definicji bransolety brakuje pojęć związanych z emocjami zakorzenionymi w jej symbolice. Od zawsze znaczyła dla nas coś więcej, niż ozdoba okalająca nasze nadgarstki. Dlatego, zaraz obok klasycznych modeli wykonanych ze złota oraz srebra, znajdziesz w naszej ofercie te o bardziej spersonalizowanych formach. Do bransoletki dobierz kolczyki, które dla nas są must have każdej stylizacji, a w połączeniu z bransoletką tworzą idealny efektu lśnienia.

Klasyka

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę bransoletek na łańcuszku wykonanych ze złota, srebra lub ze skóry. Znajdziesz tutaj nie tylko delikatne, romantyczne modele, ale i przykuwające wzrok bransoletki z zawieszkami typu charms.

Kamienie

Wierzymy, że każdy powinien wybrać swój kamień, który będzie jego swoistym życiowym talizmanem. Dlatego specjalnie dla Ciebie zamknęliśmy ducha ich wartości w pięknych i wygodnych bransoletach na co dzień.

Bransolety na sznurku

W ostatnim czasie stały się naszą największą słabością. Mnogość kształtów, kolorów oraz symboli pozwala na całkowite dopasowanie biżuterii do naszych upodobań. Jesteśmy ciekawi, którą z form wybierzesz dla siebie!